Tisková prohlášení - seznam

Pokládka povrchu v Husitské

V pátek 21. září a v sobotu 22. září provedeme pokládku povrchu v Husitské ulici, a to od křižovatky s Trocnovskou ulicí až po Tachovské náměstí. „Práce jsme naplánovali tak, abychom obyvatele i řidiče omezili na co nejkratší dobu. Povrch v délce v délce 800 metrů, což je pro představu plocha 16 fotbalových hřišť, máme naplánováno položit do sobotního večera, tedy během 36 hodin,“ popisuje Barbora Lišková, tisková mluvčí TSK .a.s.

V souvislosti s tím došlo k úpravě dopravního režimu v okolí Kostnického náměstí. Ulice Orebitská je po dobu pokládky povrchu obousměrná. Na místě vznikají kolony. „Prosíme řidiče, aby dodržovali dopravní značení. Žižkovské ulice jsou úzké a například průjezd Orebitskou ulicí je zajištěn střídavou jízdou z obou směrů. Pakliže řidiči nedodrží dopravní značení a nevyjdou si vstříc, zablokují tak dopravu i pro ostatní, což se pak přenáší do celého okolí a doprava kolabuje,“ doplňuje Barbora Lišková.

Poslední etapa uzavírek je plánována v termínu od 30.9. 2018 (ráno s raním výjezdem autobusů).  K tomuto datu bude komunikace Husitská jednosměrně zprovozněna směrem do centra.Předpoklad 25.11. 2018 zprovoznění obou směrů. Termín zprovoznění obou směrů bude ještě upřesněn z důvodu probíhajících prací dalších investorů a průběhu pokládky dlažeb.

V současné době je již provoz uklidněn. Dopravu pomáhá řídit  Městská policie i Policie ČR.

DOPLNĚNO AKTUÁLNÍ FOTO: