Přihlásit se jako dodavatel Registrace nového dodavatele

Profil zadavatele - Technická správa komunikací hl.m. Prahy - prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Elektronický nástroj splňuje vyhlášku č. 64/2008 Sb., s vyjímkou níže uvedených pravidel.

Výjimky z pravidel přístupnosti

Pravidlo č. 3 :

Technologie nástroje je postavena na spolupráci s jazykem JavaScript. Použití této technologie je nutnou podmínkou funkcionality, a proto pravidlo není možné splnit. V případě potřeby je možné všechny zveřejněné informace načíst přes XML formát, kde není technologie JavaScript užita. Relativní webová adresa pro načtení informací pomocí XML je /aplikace/eprocure_7/profile.nsf/XMLdataVZ?od=ddmmrrrr&do=ddmmrrrr. Parametr "ddmmrrrr" vyjadřuje datum od - do, pro které chci požadované informace zobrazit.

Pravidlo č. 9 :

Součástí webové aplikace jsou i soubory, které se vyskytují typicky v níže uvedených formátech:

Kromě výše uvedených typů souborů je možné, že budou v aplikaci uloženy i soubory, které jsou typické pro obor, pro který jsou určeny (např. technické výkresy).

Pravidlo č. 15 :

Web obsahuje informace o veřejných zakázkách, smlouvách dle příslušné legislativy. Tyto informace mohou vyžadovat určitou znalost pro správnou interpretaci.

Pravidlo č. 20 :

Jedná se o jednuchý web, kde není mapa webu potřeba. Pro navigaci je vždy dostupné drobečková navigace v horní části webových formulářů.

Kontakt na správce webu

Jakékoliv náměty, či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu, můžete posílat na adresu profil.zadavatele@ys.cz.

© Copyright 2024, Technická správa komunikací hl.m. Prahy | Technická podpora | verze 05 ze dne 20.12.2016