Tisková prohlášení - seznam

TSK chystá nový web s aktualitami z pražské dopravy

Technická správa komunikací hl. města Prahy rozjíždí svoji novou prezentaci na Internetu, adresa však i nadále zůstane stejná – www.tsk-praha.cz. Kromě nové grafiky je hlavní novinkou propojení stávajícího webu se stránkami www.doprava-praha.cz.

„Na našich nových stránkách se tak objeví on-line záběry z kamer umístěných na hlavních pražských dopravních tepnách, informace o dopravní zátěži či aktuální obsazenosti parkovišť P+R,“ uvedl ředitel TSK Luděk Dostál. „Počítáme také s on-line zveřejňováním informací o nehodách či různých dopravních komplikací, které budeme přebírat z Dopravního informačního centra,“ dodal šéf TSK.

Pro novináře je nově připravena sekce Tiskové centrum, ve které naleznou všechny důležité informace o TSK. „Postupně se chystáme vybudovat rozsáhlou fotogalerii, kde budou k dispozici nejen fotografie zařízení ve správě TSK, ale také fotky z aktuálních akcí,“ podotkl tiskový mluvčí společnosti Tomáš Mrázek.

 Zachovány nadále zůstanou velmi žádané informace, například kompletní harmonogram blokového čištění. Ten se kvůli lepší přehlednosti přesunul na hlavní stránku.